%23
Aşk Bir Varmış Hiç Yokmuş %23 indirimli Hasan Murat

Aşk Bir Varmış Hiç YokmuşAşk Bir Varmış Hiç Yokmuş

Liste Fiyatı : 17,50 TL
İndirimli Fiyat : 13,48 TL
Kazancınız : 4,02 TL
%23
İndirimli Fiyat : 13,48 TL
Aşk Bir Varmış Hiç Yokmuş
Aşk Bir Varmış Hiç Yokmuş Aşk Bir Varmış Hiç Yokmuş
Siyah Lale Yayınları
13.48

Derince çekmeye başladığım nefesi yarıda keserek geriye dönüyorum. Birden yüreğimde cehennem ateşi yanmaya başlıyor. Ellerimde yıllardan beri var olan nasırların dayanılmaz sızısını hissediyorum. Gözlerime yalvarıyorum, gördüklerim bir hayalden, bir rüyadan, hatta koca bir yalandan ibaret olsun diye. Benliğim kara fırtınaların ortasında yapayalnız, çaresizliğin ortasındayım. Yarım bıraktığım nefesi tamamlamak için ne kadar uğraşsam da nafile, nefes alamıyorum. Ölüyorum galiba. Belki de öldüm, cehennemde yanmaktayım. Evet evet, öldüm ben. Yoksa Sevda’m böyle çıkmaz karşıma benim, yıllardır onu bekleyerek yanıp küle dönen yüreğimi savurmaz bilinmez kasırgalarda. Allah’ım bu Sevda olmasın, Allah’ım uyuyorsam uyandır beni. Hatta ölmüşsem ve burası cehennemse bile benim cezamı bu şekilde verme bana. 

 

Sitemiz tanıtım sitesidir. Satın almak için https://www.smskitap.com/ask-bir-varmis-hic-yokmus-hasan-murat adresine gidebilirsiniz.

 • Açıklama
  • Derince çekmeye başladığım nefesi yarıda keserek geriye dönüyorum. Birden yüreğimde cehennem ateşi yanmaya başlıyor. Ellerimde yıllardan beri var olan nasırların dayanılmaz sızısını hissediyorum. Gözlerime yalvarıyorum, gördüklerim bir hayalden, bir rüyadan, hatta koca bir yalandan ibaret olsun diye. Benliğim kara fırtınaların ortasında yapayalnız, çaresizliğin ortasındayım. Yarım bıraktığım nefesi tamamlamak için ne kadar uğraşsam da nafile, nefes alamıyorum. Ölüyorum galiba. Belki de öldüm, cehennemde yanmaktayım. Evet evet, öldüm ben. Yoksa Sevda’m böyle çıkmaz karşıma benim, yıllardır onu bekleyerek yanıp küle dönen yüreğimi savurmaz bilinmez kasırgalarda. Allah’ım bu Sevda olmasın, Allah’ım uyuyorsam uyandır beni. Hatta ölmüşsem ve burası cehennemse bile benim cezamı bu şekilde verme bana. 

    

   Sitemiz tanıtım sitesidir. Satın almak için https://www.smskitap.com/ask-bir-varmis-hic-yokmus-hasan-murat adresine gidebilirsiniz.

   Stok Kodu
   :
   008
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat