Hakkımızda

Soysal Yayın Grubu olarak 2013 yılında yayın hayatımıza giriş yaptık. Günümüze kadar olan süreçte yayın sektöründe aktif olarak hizmet vermekteyiz. Her sınıf düzeyinde kaynak kitap çalışmalarımızla başladığımız yayın hayatımıza güncel Türk yazarların kitapları, çocuk kitapları ve klasikleşmiş kitapların basımı ve dağıtımı ile ilgili çalışmalarımızı da eklemiş bulunmaktayız. Bunun yanı sıra akademik düzeyde kitapların tüm baskı süreciyle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

Yayın hayatımızda beş farklı marka ile çalışmalarımızı sizlere ulaştırıyoruz:

  • Mustafa Soysal Yayınları: Tüm sınıf düzeylerinde kaynak ve yardımcı kitapları yayımladığımız markamızdır.
  • Bordo Beyaz Yayınları: Tüm çocuk kitaplarımızı yayımladığımız markamızdır.
  • SMS Yayınları: Türk ve dünya klasiklerini, güncel yabancı yazarların eserlerini yayımladığımız markamızdır.
  • Kongre Park: Akademik düzeyde kitaplarımızı yayımladığımız markamızdır.
  • Siyah Lale Yayınları: Çağdaş Türk yazarlarımızın eserlerini yayımladığımız markamızdır.

 

Dil, insanlık tarihinin kökeninden bu yana en etkili iletişim aracıdır. Bu süreç boyunca iletişimin çeşitli yolları, kolları ve yöntemleri olmuştur. Yayıncılık da bu iletişim yollarından bir tanesidir.

Biz de yayın hayatımızda en etkili iletişim kanalıyla sizlerin hayallerini hayallerimizle birleştirmek için yola çıktık. Yayınevi bünyemizde sizlere birçok imkân sağlayarak eserlerinizi yayın hayatına kazandırmayı hedefledik.

Yayınevi olarak yeni yetenekler keşfetmek ve okuyucu ile buluşturmak en büyük hedefimiz. Profesyonel anlamda yeni yazarlara destek ve yardım sağlamayı amaçladık.

Her geçen gün büyüyen yazar kadrosu ve listeye eklenen yeni kitaplarla yolumuza devam ediyoruz. Pek çok farklı yapıtı siz kitapseverlere sunmak istiyoruz. Türkçe’nin kullanımına gösterdiğimiz özen ile sektörün yeniliklerine ayak uydurarak sizlerden aldığımız güçle, sektöre yeni ve kaliteli eserler kazandırmaya devam edeceğiz.

 

 

Kapat